Програмний засіб GRAN  

   

Наукова робота  

   

Карта відвідувань  

   

Лічильник відвідування сайту країнами світу  

Flag Counter
   

QR-code  

qr-code

   

Банери  

   

Всього відвідувань  

828840
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
48
212
1705
1373
4718
813931
828840

Ваш IP: 127.0.0.1
Час на сервері: 2018-07-23 00:16:37
   

Всі матеріали, розміщені на цьому сайті, поширюються безкоштовно

Щоб скопіювати програмні засоби Gran1, Gran-2D, Gran-3D або підручники чи посібники, необхідно звернутись до послуги "Завантажити" (в лівій колонці сторінки). В результаті з'явиться перелік програмних засобів Gran1, Gran-2D, Gran-3D та "Посібники і підручники". Якщо вибрати будь-який об'єкт в цьому переліку, з'явиться його короткий опис і дві "кнопки" - "Детальніше" і "Копіювати". Після звернення до послуги "Копіювати" почнеться копіювання відповідного об'єкта.

   

Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, 10 жовтня 2017 року. м. Київ.

Матеріали конференції

УДК 37.091.2:004(063)

     П 78 Проблеми інформатизації навчального процесу в школі та вищому педагогічному навчальному закладі: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, 10 жовтня 2017 року. м. Київ. Укладач: Н.П. Франчук – К. : Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2017. – 155 с.

     Збірник містить матеріали доповідей учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми інформатизації навчального процесу в школі та вищому педагогічному навчальному закладі», присвяченій 80-річчю від Дня народження та 55-річчю трудової діяльності в університеті академіка НАПН України Мирослава Івановича Жалдака, проведеної на Факультеті інформатики Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова 10 жовтня 2017 року.

     Доповіді присвячені методичним аспектам навчання інформатики в школі і педагогічному університеті, комп’ютерно-орієнтованим системам навчання природничо-математичних дисциплін, педагогічно виваженим управлінням навчальною діяльністю, проблемам фундаменталізації змісту навчання інформатичних дисциплін в педагогічних університетах та інформаційній безпеці учнів.

 Матеріали подано в авторській редакціїВсеукраїнській науково-практична конференція

Шановні колеги!
     Міністерство освіти і науки України, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Факультет інформатики запрошують Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теорія і практика використання інформаційних технологій в навчальному процесі» присвяченій 75-річчю від Дня народження та 50-річчю трудової діяльності в університеті завідувача кафедри інформаційних технологій і програмування НПУ імені М.П. Драгоманова, академіка АНВО України, доктора педагогічних наук, професора Юрія Савіяновича Рамського, яка буде проходити на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ) 30 – 31 травня 2017 року.
 Тематичні напрями роботи конференції: 
1. Інноваційні підходи до навчання інформатичних дисциплін. 
2. Проблеми підвищення рівня інформаційної культури випускників середніх та вищих навчальних закладів. 
3. Методичні аспекти використання інформаційних технологій в навчальному процесі школи та ВНЗ. 
4. Проблеми модернізації змісту інформатичної освіти у вищих навчальних закладах.
Інформаційний лист

Міжнародна наукова конференція

22-25 жовтня 2014 року в м. Мінск (Білорусь) відбудеться V міжнародна конференція. minsk

Інформатизація освіти - 2014: педагогічні аспекти створення та функціонування віртуального освітнього середовища.

Основні напрями роботи конференції:

  1. Стратегія формування віртуального освітнього середовища, інтеграція інформаційних і педагогічних технологій.
  2. Електронні освітні ресурси нового покоління, відкриті освітні ресурси, сучасні дистанційні, мобільні та інтернет-технології в освіті.
  3. Інформатики та інформаційні технології в навчальних закладах.
  4. Інформатика та інформаційні технології в загальноосвітніх закладах.
  5. Міжнародне співробітництво в галузі інформатизації освіти.
  6. Підготовка та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів у сфері інформатизації освітнього процесу, ефективність інформатизації.

 Надсилайте статті та заявки до 5-го вересня за формую, вказаною на сайті конференції.

Міжнародна науково-практична конференція "Інформатизація освіти: теорія і практика"

top-logo

 

21-22 жовтня 2014 року в м. Омськ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція "Інформатизація освіти: теорія і практика".

Основні напрями роботи конференції:

  1. Теоретико-методологічні основи інформатизації освіти.
  2. Інформаційно-освітнє середовище в системі безперервної освіти.
  3. Підготовка кадрів інформатизації освіти.
  4. Проблеми шкільної інформатики та інформатизації школи.

На сайті ОмДПУ необхідно заповнити реєстраційну форму учасника.

Детальніші відомості про конференцію читайте тут.

Конференція з вільного програмного забезпечення FOSS Lviv-2014

foss     Шановні колеги, четверта міжнародна науково-практична конференція FOSS Lviv-2014 пройде в Львівському національному університеті імені Івана Франка з 24 по 27 квітня 2014 року.
Напрямки роботи конференції:
1. Вільне програмне забезпечення в освіті;
2. Вільне програмне забезпечення в науці;
3. Вільне програмне забезпечення в бізнесі;
4. Вільне програмне забезпечення вдома.
     На конференцію запрошуються розробники, користувачі, IT-менеджери і всі, кого цікавить використання вільного програмного забезпечення.
     Завдання FOSS Lviv-2014 – забезпечити ефективне спілкування та обмін матеріалами, обговорити перспективи розвитку вільного програмного забезпечення в діловому секторі, науці та освіті, а також ініціювати нові проекти з використання ВПЗ. Доповіді та обговорення стосуються практичних аспектів розробки і впровадження програм, зниження вартості ліцензій та обслуговування інформаційних систем.
     Участь у конференції безкоштовна. Для участі у конференції слід до 15 березня 2014 зареєструватися (див. більш детальні відомості на: http://conference.linux.lviv.ua).
     Тези доповідей приймаються до 31 березня 2014.
     Для учасників конференції, які не матимуть змоги прибути до Львова на конференцію, буде організована Інтернет-секція конференції за допомогою технології BigBlueButton (http://bigbluebutton.org/). Технічні вимоги до клієнтської частини:  (http://code.google.com/p/bigbluebutton/wiki/TableOfContents?tm=6).
     Тестовий майданчик для перевірки апаратних і програмних засобів учасників Інтернет-секції буде розгорнутий 10 і 11 квітня 2014 р.
Організатори конференції:
• Львівський національний університет імені Івана Франка;
• Львівська група користувачів Linux;
• Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова;
• Брестський державний технічний університет;
• Проект Linux Vacation / Eastern Europe;

     Мови конференції – українська*, російська, білоруська, польська, англійська.
     Примітка: доповіді авторів з України друкуються виключно українською мовою. Для осіб, що не володіють українською мовою, оргкомітет забезпечує переклад доповіді українською.

Міжнародна конференція в Сілезькому університеті

DSC04355     Доценти Інституту інформатики НПУ ім. М.П. Драгоманова Струтинська Оксана Віталіївна та Умрик Марія Анатоліївна взяли участь у роботі Міжнародної наукової конференції "Theoretical and Practical Aspects of Distance Learning DLCC2013" (Теоретичні і практичні аспекти дистанційного навчання), тема конференції: "E-Learning & Life Long Learning" (Електронне та неперервне навчання), що проходила 14-15 жовтня 2013 р. у Сілезькому університеті (м. Чешин, Польща).
     Доцент кафедри інформаційних технологій і програмування Струтинська Оксана Віталіївна виступила з доповіддю "Formation and Development of Distance Learning Competences of The Future Information Science Teachers" (Формування і розвиток компетентностей у галузі дистанційного навчання майбутніх учителів інформатики).
     Доцент кафедри теоретичних основ інформатики Умрик Марія Антатоліївна виступила з доповіддю "Using active e-learning to accommodate the Net Generation of learner" (Особливості навчання студентів "мережевого покоління").
     Блог конференції.

Read more: Міжнародна конференція в Сілезькому університеті

Звітно-наукова конференція

6 лютого відбулося секційне засідання щорічної звітно-наукової конференції викладачів кафедри.

Конференція

     16 жовтня 2012 року у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова буде проводитись науково-практична конференція присвячена 75-річчю від Дня народження та 50-річчю трудової діяльності в університеті доктора педагогічних наук, професора, академіка НАПН України, заслуженого діяча науки і техніки України Жалдака Мирослава Івановича під назвою "ПРОБЛЕМИ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ В ШКОЛІ ТА ВИЩОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ".

Програма конференції

On-line трансляція (з 11.00 до 14.00)  

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ