722067

Час на сервері: 2017-09-23 23:43:27

Вітаємо!

Biliay olimp 2016

Вітаємо старшого викладача кафедри теоретичних основ інформатики Юрія Петровича Біляя та його команду з отриманням диплому ІІ ступеня.

27 - 29 жовтень 2016 року на факультеті інформаційних технологій та кібербезпеки Одеської національної академії харчових технологій відбувся III (фінальний) етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у другій групі.

1 2

У змаганнях брали участь 52 команди, які приїхали з усіх регіонів України (а також 48 команд, що вирішували завдання онлайн у себе вдома поза конкурсом). Кожна команда складалася з трьох осіб (віком до 24 років), в ній могли брати участь студенти, аспіранти, а також школярі.
     Командам було запропоновано для вирішення 13 завдань різної складності, тривалість змагань - 5 годин без перерви (це досить суворе випробування). Перевірка здійснювалася автоматично, через Інтернет, з використанням online системи проведення олімпіад ejudge, що виключало будь-яке зовнішнє втручання в оцінювання результатів. Суперництво в подібних змаганнях дуже жорстке, учасникам необхідно було показати кращі якості, властиві програмістам - це наявність твердого характеру, досвіду участі в змаганнях високого рангу, вміння зосередитися в складні моменти, взяти на себе частину роботи в команді, яку один з учасників може виконати краще, швидше, надійніше.