720393
720393

Час на сервері: 2017-09-20 11:19:36

Всеукраїнський науково-методичний семінар

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у Всеукраїнському науково-методичному семінарі, який відбудеться 15 листопада 2016 року в НПУ імені М.П. Драгоманова факультеті інформатики, аудиторія 340. Початок на 14:00.
     На семінарі виступатиме доктор фізико-математичних наук, професор Вельбицький Ігор В'ячеславович. Тема доповіді: «Програмування без мов програмування. Графічна поліглот-концепція».

На семінарі буде запропоновано більш просту і математично строгу концепцію програмування графами, навантаженими тільки горизонтальними дугами. Такий граф є поліглотом, має міжнародний сертифікат ISO 8631:1989 і єдиний використовується на всьому життєвому циклі процесу програмування і виконання будь-яких процесів у комп'ютері. Для запису програм в новій концепції не потрібні мови програмування.

У порівнянні з традиційною концепцією програмування, нова концепція має кращі характеристики компактності запису програм, швидкості введення даних і швидкості виконання поставлених задач. Істотно спрощуються, поліпшуються і прискорюються процеси проектування алгоритмів і програм, доведення правильності і самодокументування програмних проектів.

Програмування отримує строгу математичну основу (культуру). При цьому забезпечується природна спадкоємність з усім найкращим, що є в традиційному програмуванні (ООП, АОП, WEB, CLOUD і ін.) І перш за все з бібліотеками програм. Чим логічно складніший програмний проект, тим більш значнимий ефект застосування нової поліглот-концепції. Концепція настільки проста, що дозволяє програмувати всім, а не тільки програмістам.