Час на сервері: 2017-11-20 03:46:57

bilay y
09.08.1986
Оcвіта:
  Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, 2008 р.
Посада:
  старший викладач
Наукові ступені і звання:

Дисципліни, які викладає:
  теорія ймовірностей, математико-статистичні методи в педагогічних вимірюваннях, комп'ютерні технології в тестуванні
В університеті працює:
  з 2005 р.

Автобіографія

Біляй Юрій Петрович, 1986 року народження, закінчив у 2003 році середню школу №111 імені С.А. Ковпака м. Києва.

2003-2008 рр. – навчався в НПУ імені М.П. Драгоманова, фізико-математичному інституті. Отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Математика» та здобув кваліфікацію викладача математики, вчителя інформатики та адміністратора навчальних комп’ютерних систем.

Працюю у НПУ імені М.П.Драгоманова з 2005 року. З вересня 2005 року по червень 2008 року працював старшим лаборантом кафедри інформатики. З вересня 2008 року зарахований на посаду викладача кафедри теоретичних основ інформатики.

2011 року закінчив аспірантуру зі спеціальності «Теорія та методика навчання (інформатика)»

Список друкованих праць

1. Біляй Ю.П. "Формати подання навчальних ресурсів"// Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова. Серія №2. Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання: Зб. наук. праць /Редрада. – К.: НПУ імені М.П.Драгоманова, – № 8 (15). – С. 185-190.
2. Біляй Ю.П. "Система контролю знань до дистанційного курсу “Теорія ймовірностей і математична статистика”// Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова. Серія №2. Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання: Зб. наук. праць /Редрада. – К.: НПУ імені М.П.Драгоманова, – № 8 (17).
3. Біляй Ю.П. Створення демонстраційних прикладів для підтримки дистанційного навчання. // Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова. Серія №2. Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання: Зб. наук. праць /Редрада. – К.: НПУ імені М.П.Драгоманова, – № 8 (19).
4. Жалдак М.І.,Біляй Ю.П. Дистанційний курс «Теорія ймовірностей і математична статистика». Режим доступу: http://psytir.org.ua/index.php/technology_intellect_develop/article/view/46