Час на сервері: 2018-01-18 11:46:37

Графік засідань спеціалізованої вченої ради Д26.053.03

Графік засіданнь спеціалізованої вченої ради Д26.053.03 в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9, ауд. 231. Початок в 1400.

02 червня 2015
1. Захист дисертації Філімонової Марії Олександрівни. Тема: "Формування умінь математичного моделювання в учнів основної школи в процесі навчання геометрії".
2. Захист дисертації Дегтярьової Нелі Валентинівни. Тема: "Методика використання комплексних завдань в процесі навчання інформатики в старшій школі".

30 червня 2015
1. Захист дисертації Швець Людмили Василівни. Тема: "Розвиток вмінь старшокласників зображати стереометричні фігури та їх комбінації".
2. Захист дисертації Требик Олени Сергіївни. Тема: "Організація навчання математики як загальноосвітньої дисципліни студентів коледжів з використанням інформаційно-комунікаційних технологій".