Наукова робота  

   

Карта відвідувань  

   

Лічильник відвідування сайту країнами світу  

Flag Counter
   

QR-code  

qr-code

   

Банери  

   

Всього відвідувань  

828991
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
199
212
1856
1373
4869
813931
828991

Ваш IP: 127.0.0.1
Час на сервері: 2018-07-23 05:52:06
   

Всі матеріали, розміщені на цьому сайті, поширюються безкоштовно

Щоб скопіювати програмні засоби Gran1, Gran-2D, Gran-3D або підручники чи посібники, необхідно звернутись до послуги "Завантажити" (в лівій колонці сторінки). В результаті з'явиться перелік програмних засобів Gran1, Gran-2D, Gran-3D та "Посібники і підручники". Якщо вибрати будь-який об'єкт в цьому переліку, з'явиться його короткий опис і дві "кнопки" - "Детальніше" і "Копіювати". Після звернення до послуги "Копіювати" почнеться копіювання відповідного об'єкта.

   

Вимоги до оформлення статей

Деталі

Вимоги до статей, які подаються до збірника наукових праць "Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання"

     Рукописи надсилаються на кафедру теоретичних основ інформатики Інституту інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова на адресу: 01601, м. Київ, вул. Пирогова 9.
     На окремій сторінці подаються дані про автора: науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи, адреса, номери службового та домашнього телефонів, e-mail.
     До рукопису додається електронний носій зі статтею, весь текст якої повинен бути набраний у форматі MS Word стилем „Звичайний” (Normal) без перенесень з такими параметрами:
-    формат аркушу паперу – А4 (29 см х 21 см);
-    орієнтація – книжна;
-    поля: ліве – 3 см; праве – 1,5 см, верхнє і нижнє – 2 см;
-    шрифт – Times New Roman;
-    розмір шрифту – 14 пт;
-    міжрядковий інтервал – полуторний;
-    абзац – 1 см.
-    об’єм – 10-12 сторінок

     Ініціали та прізвище автора друкуються жирним шрифтом і розташовуються праворуч, у наступному рядку звичайним шрифтом друкується назва організації, де працює автор, і також розташовується праворуч, потім через інтервал в центрі рядка друкується назва статті.Основний текст друкується через інтервал після назви.
     Таблиці повинні бути шириною, не більше 17 см. Слово „Таблиця” та її номер розташовується праворуч над таблицею. Підписувати таблиці і рисунки не потрібно, в тексті посилатися на потрібний номер.
     Формули набираються у редакторі формул Equation з такими параметрами: основний шрифт–11 пт, великий індекс – 7 пт, маленький індекс – 5 пт, великий символ – 14 пт,маленький символ – 12 пт.
     Посилання на джерела в тексті даються у квадратних дужках. Перше число вказує номер за переліком посилань, що даються згідно порядку їх появи в тексті. Номер посилання на одне й те саме джерело дублюється. Після коми дається друге число, яке відповідає номеру сторінки. Перелік посилань має назву "ЛІТЕРАТУРА" і наводиться в кінці основного тексту через один інтервал.
     МАТЕРІАЛИ, ЯКІ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ЗАЗНАЧЕНИМ ВИМОГАМ, РЕДАКЦІЙНОЮ КОЛЕГІЄЮ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!

Наш контактний телефон: (044) 239-30-05
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ