Час на сервері: 2017-11-19 10:37:44

Вимоги до оформлення статей

Вимоги до статей, які подаються до збірника наукових праць "Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання"

Рукописи надсилаються на кафедру теоретичних основ інформатики Інституту інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова на адресу: 01601, м. Київ, вул. Пирогова 9.
     На окремій сторінці подаються дані про автора: науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи, адреса, номери службового та домашнього телефонів, e-mail.
     До рукопису додається електронний носій зі статтею, весь текст якої повинен бути набраний у форматі MS Word стилем „Звичайний” (Normal) без перенесень з такими параметрами:
-    формат аркушу паперу – А4 (29 см х 21 см);
-    орієнтація – книжна;
-    поля: ліве – 3 см; праве – 1,5 см, верхнє і нижнє – 2 см;
-    шрифт – Times New Roman;
-    розмір шрифту – 14 пт;
-    міжрядковий інтервал – полуторний;
-    абзац – 1 см.
-    об’єм – 10-12 сторінок

Ініціали та прізвище автора друкуються жирним шрифтом і розташовуються праворуч, у наступному рядку звичайним шрифтом друкується назва організації, де працює автор, і також розташовується праворуч, потім через інтервал в центрі рядка друкується назва статті.Основний текст друкується через інтервал після назви.
     Таблиці повинні бути шириною, не більше 17 см. Слово „Таблиця” та її номер розташовується праворуч над таблицею. Підписувати таблиці і рисунки не потрібно, в тексті посилатися на потрібний номер.
     Формули набираються у редакторі формул Equation з такими параметрами: основний шрифт–11 пт, великий індекс – 7 пт, маленький індекс – 5 пт, великий символ – 14 пт,маленький символ – 12 пт.
     Посилання на джерела в тексті даються у квадратних дужках. Перше число вказує номер за переліком посилань, що даються згідно порядку їх появи в тексті. Номер посилання на одне й те саме джерело дублюється. Після коми дається друге число, яке відповідає номеру сторінки. Перелік посилань має назву "ЛІТЕРАТУРА" і наводиться в кінці основного тексту через один інтервал.
     МАТЕРІАЛИ, ЯКІ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ЗАЗНАЧЕНИМ ВИМОГАМ, РЕДАКЦІЙНОЮ КОЛЕГІЄЮ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!

Наш контактний телефон: (044) 239-30-05