Головна
Графік проведення Всеукраїнського науково-методичного семінару на 2019-2020 н.р.
- Деталі
- Категорія: Всеукраїнський науково-методичний семінар
- Опубліковано: Вівторок, 29 жовтня 2019, 12:11
- Автор: Франчук Наталія Петрівна
- Перегляди: 107
Детальніше: Графік проведення Всеукраїнського науково-методичного семінару на 2019-2020 н.р.
Нові вимоги до опублікування результатів дисертаційного дослідження
- Деталі
- Категорія: Спеціалізована вчена рада
- Опубліковано: Четвер, 24 жовтня 2019, 14:29
- Автор: Франчук Наталія Петрівна
- Перегляди: 80
Міністерством освіти і науки України затверджено нові вимоги до опублікування результатів дисертаційних досліджень на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.
Наказ МОН №1220 від 23.09.2019 «Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук», зареєстрований в Міністерстві юстиції 8.10.2019 за №1086/34057, набуде чинності з дня опублікування, повідомляє «Закон і Бізнес».
Коротко про основні новації.
Для кандидатів наук: вимоги приведені у відповідність з тими, що зараз введені для PhD (три публікації, причому публікація у виданнях з 1-3 квартилів прирівнюється до двох).
Для докторів наук: базова вимога 20 публікацій, які розкривають основний зміст дисертації, як і було. До таких наукових публікацій зараховуються: статті у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України, та статті у періодичних наукових виданнях інших держав, які входять до Організації економічного співробітництва й розвитку та/або ЄС, з наукового напряму, за яким підготовлено дисертацію.
Але разом з тим:
- публікація у виданнях з 3-го квартиля прирівнюється до двох;
- публікація у виданнях з 1-2 квартилів прирівнюється до трьох;
- з усіма наведеними вище коефіцієнтами, мінімально треба мати 10 публікацій;
- до публікацій зараховується не більше 1-го посібника (для педагогічних наук);
- якщо є 10 публікацій у виданнях з 1-2 квартилів, то є право на захист у формі наукової доповіді.
Нагадаємо, що розробка цього наказу розпочалася ще навесні 2018 року. Перший проєкт викликав дуже негативну реакцію багатьох представників гуманітарних наук і був врешті-решт відхилений як «жорсткий» варіант (пропонував таблицю балів за різні форми публікацій і вводив диференціацію вимог для різних спеціальностей).
Нинішній варіант, який доволі довго проходив кола затвердження, розробники називають «пряником» для тих, хто вбачає в дисертації не самоціль, а бонус до нормальної наукової праці.
Матеріал взято з сайту: https://zib.com.ua/ua/print/139628-vimogi_do_opublikuvannya_rezultativ_disertaciy_vstanoviv_mon.html
Вітаємо!
- Деталі
- Категорія: Uncategorised
- Опубліковано: Середа, 08 травня 2019, 11:03
- Автор: Франчук Наталія Петрівна
- Перегляди: 427
Колектив кафедри теоретичних основ інформатики щиросердечно вітає Тетяну Володимирівну Підгорну з присвоєнням наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 «Теорія та методика навчання (інформатика)» (наказ Міністерства освіти і науки України від 23.04.2019 № 544 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 23 квітня 2019 року» Додаток 4).
Захист дисертації відбувся на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.053.03 в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. Тема дисертації – "Теоретико-методичні засади підготовки майбутніх учителів природничо-математичних дисциплін до професійної діяльності в умовах інформатизованого навчального процесу", науковий консультант – доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України Мирослав Іванович Жалдак, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, завідувач кафедри теоретичних основ інформатики.
Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті"
- Деталі
- Категорія: Наукова робота
- Опубліковано: Середа, 10 квітня 2019, 08:05
- Автор: Франчук Наталія Петрівна
- Перегляди: 430
Вітаємо магістра спеціальності "014.09 Середня освіта. Інформатика" Софію Володимирівну В'юн та її наукового керівника доцента Наталію Петрівну Франчук з отриманням диплому за зайняте ІІ місце в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті", що проходив на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.
04 квітня 2019 р. на кафедрі інформатики і кібернетики вони презентували роботу "Методичнi особливостi навчання лiнгвiстичної iнформатики як прикладної лiнгвiстичної дисциплiни".
Конкурс проводився з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їхнього інтересу до дослідницької роботи, оволодіння інноваційними освітніми технологіями.
На конкурс подано самостійно підготовлені пошукові наукові роботи студентів, спрямовані на вирішення актуальних проблем використання інформаційно-комунікаційні технологій в освіті, які містять елементи наукової новизни та практичного значення.
Детальніше: Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі...
Всеукраїнський науково-методичний семінар
- Деталі
- Категорія: Всеукраїнський науково-методичний семінар
- Опубліковано: П'ятниця, 16 жовтня 2015, 11:01
- Автор: Франчук Наталія Петрівна
- Перегляди: 353
Запрошуємо всіх бажаючих до участі у Всеукраїнському науково-методичному семінарі, який відбудеться 19 березня 2019 року в НПУ імені М.П. Драгоманова Факультеті інформатики, аудиторія 229. Початок на 14:00.
На семінарі виступатиме Ольга Ігорівна Шувалова. Тема доповіді: «Фундаменталізація методичної системи навчання Web-програмування майбутніх учителів інформатики».
З Новим 2019 роком!
- Деталі
- Категорія: Uncategorised
- Опубліковано: Неділя, 30 грудня 2018, 13:11
- Автор: Франчук Наталія Петрівна
- Перегляди: 580
Щиро вітаємо Вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, сімейного затишку Вам та Вашим рідним. Нехай справдяться усі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!
Віримо у результативність нашої співпраці та чекаємо актуальних напрацювань.