Ваш IP: 35.172.195.49
Час на сервері: 2019-11-22 12:45:23

Вітаємо!

Пов’язане зображення     Колектив кафедри теоретичних основ інформатики щиросердечно вітає Тетяну Володимирівну Підгорну з присвоєнням наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 «Теорія та методика навчання (інформатика)» (наказ Міністерства освіти і науки України від 23.04.2019 № 544 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 23 квітня 2019 року» Додаток 4).
     Захист дисертації відбувся на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.053.03 в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. Тема дисертації – "Теоретико-методичні засади підготовки майбутніх учителів природничо-математичних дисциплін до професійної діяльності в умовах інформатизованого навчального процесу", науковий консультант  доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України Мирослав Іванович Жалдак, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, завідувач кафедри теоретичних основ інформатики.

З Новим 2019 роком!

Щиро вітаємо Вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, сімейного затишку Вам та Вашим рідним. Нехай справдяться усі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!

Віримо у результативність нашої співпраці та чекаємо актуальних напрацювань.

Результат пошуку зображень за запитом "з новим 2019 роком"

Програма конференції

ПРОБЛЕМИ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ВИЩОЇ ОСВІТИ

З Днем знань!

У цей світлий день бажаємо зберегти дитячу спрагу до знань, юнацьку допитливість і зрілість міркувань!

1 Veresnia ZNZ Pedrada

Вітаємо!

Шановні колеги!
Результат пошуку зображень за запитом "травневі свята 2018"     Вітаємо Вас, Ваших рідних з травневими святами!
     Нехай над Вами і Вашими близькими завжди буде мирне небо. Здоров'я, миру, благополуччя, щасливих звершень, всього самого світлого і чистого.

Нехай бережуть Вас сили небесні!

Вітаємо Іллю Вадимовича Олексієнка з отриманням диплому!

IMG 20180427 124745 187

Вітаємо Іллю Вадимовича Олексієнка з отриманням диплому!

23-26 квітня 2018 року на базі Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму та спеціальності «Інформатика». У підсумковому етапі Ілля Вадимович здобув третє місце.

Вітаємо студента та Факультет інформатики з черговою перемогою!